Identyfikacja wizualna firmy, logo, projektowanie opakowań, branding studio, agencja Kraków

Sól Bocheńska branding, opakowania

Rebranding wizerunku  produktów znanej marki z wielowiekowymi tradycjami.

Projekt dla mocnej i znanej marki kosmetyków naturalnych. Rebranding.

Proces zmiany wizerunku produktów obecnych na rynku od lat, wymagał sporej uwagi. Odświeżenie marki, posiadającej już identyfikację wizualną (logo) i konieczność wprowadzenia nowej gamy produktów, było pretekstem do zaprojektowania spójnego wizerunku, stworzenia atrakcyjnego wizualnie projektu opakowań, który pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności i rozwój sprzedaży dla różnych grup docelowych. Wprowadzenie na rynek dużej gamy produktów musiało uwzględniać praktyczne aspekty sprzedaży i logistyki w sklepach oraz szczególne zadania wizerunkowe: nienachalny ale skuteczny branding w miejscu sprzedaży oraz odwołania do stylistyki produktów tradycyjnych i ekologicznych. Takie były wnioski wynikające z kosultingu przeprowadzonego dla firmy Bochneris.

sol-bochenska

Projektowanie graficzne linii opakowań. Branding, który ma polepszyć dotarcie do konsumentów zainteresowanych różnymi właściwościami soli kąpielowych i mających swoje indywidualne preferencje i oczekiwania od produktu (m.in. produkty dla dzieci!)

satusansatusan-junior

Również techniczne wdrożenie opakowań było nie lada wyzwaniem: opakowania w produkcie masowym muszą być tanie, należało również uwzględnić właściwości soli w kontakcie z wilgocią i światłem (folie barierowe). Musiały być też łatwe w konfekcjonowaniu – zminimalizowaliśmy ilość manualnych czynności podczas procesu pakowania - bezklejowe, samousztywniające się opakowania.

4

2

5

Świetne wdrożenie na ekologicznych, niepowlekanych tekturach, druk na foliach barierowych. System zbiorczych opakowań zapewniających bezpieczeństwo podczas transportu.

Bardzo dobra współpraca ze świadomym potrzeb klientem, dziękujemy!